Maroko – Marakéš – 2437 Kč
1.4.2016

Marakéš z Prahy

O této nabídce

Poznejte nedaleký orient za pár kaček! Zpáteční letenku si Prahy můžete poskládat hladce za 2437 Kč tam i zpět bez nutného nocování kdekoliv cestou. Zaletět si tam můžete například s odletem 7. června s návratem 11. června.

Itinerář:

  • 7. 6. Praha => Řím s Wizzairem
  • 7. 6. Řím => Marakéš s Ryanairem

a zpět:

  • 11. 6. Marakéš => Londýn Luton s Ryanairem
  • 11. 6. Londýn Luton => Praha s Wizzairem 

[highlightbg]

  • Rezervujte: Wizzair jako dvě jednosměrné letenky přímo na jejich webu, Ryanair jako rovněž jako dvě jednosměrné letenky také na jejich webu
  • Dostupnost: květen – začátek června 2016, u Wizzairu je třeba členství WDC
  • Zavazadla: malé kabinové 42 x 32 x 25 cm, 10 kg

[highlightbg]

Ubytování v Maroku

V Maroku nezapomeňte na klasické arabské smlouvání, pokud netrváte na tom mít všechno dopředu rezervované, rezervujte si nocleh až na místě. Pokoj s vlastní koupelnou v centru lze usmlouvat i na 150 Kč/os./noc, ale záleží na vaší trpělivosti a nervech. Pokud chcete mít jistotu, mrkněte jinak na klasický booking či na Trivago.

Vodopády d’Ouzoud

Jak bychom naložili s časem v Maroku? 2 až 3 dny bychom věnovali Marakéši a na jeden den bychom si udělali výlet k pěkným vodopádům d’Ouzoud. Pokud budete mít v Maroku více času, zajeďte na písečné duny do známé Merzoughy (např. busem Supratours přes noc nebo půjčeným autem).

 

Maroko - Marakéš - 2437 Kč Maroko - Marakéš - 2437 Kč Maroko - Marakéš - 2437 Kč Maroko - Marakéš - 2437 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)