Maroko – Marakéš – 1869 Kč
17.2.2016

Maroko - Marakéš

O této nabídce

Nejen za vynikajícím tajinem se můžete vydat do orientálního Maroka. Na sever Afriky se dostanete levně s nízkonákladovým Ryanairem s odletem z Berlína a přestupem v Bergamu za 69 EUR neboli 1869 Kč, cestou zpět si prohlédněte Città Alta v italském Bergamu.

Vydat se tam můžete s tímto itinerářem:

  • 16. 3. Berlin => Bergamo
  • 16. 3. Bergamo => Marakéš

a zpět

  • 20. 3. Marakéš => Bergamo
  • 22. 3. Bergamo => Berlin

[highlightbg]

  • Rezervujte: jako 2 zpáteční letenky na Ryanair.com
  • Zavazadla v ceně: 55 x 40 x 20 cm a malá taška o rozměrech 35  x 20 x 20 cm, celkově 10 kg
  • Dostupné termíny: březen 2016, kombinujte s AZairem
  • Cena v CZK: Nezapomeňte použít náš Travelhack 😉

[/highlightbg]

Ubytování v Marakéši a v Bergamu

V Maroku nezapomeňte na arabské smlouvání, pokud netrváte na tom mít všechno dopředu rezervované, ubytování si rezervujte až na místě. Pokoj s vlastní koupelnou v centru lze usmlouvat i na 150 Kč/os./noc, ale záleží na vaší trpělivosti a nervech. 🙂 Cestou zpět bychom v Bergamu bydleli v tomto hotelu, rezervaci mějte v Itálii určitě dopředu.

Vodopády d’Ouzoud

Pokud využijete příkladový termín, strávili bychom dva dny v Marakéši a na jeden den si udělali výlet k vodopádům d’Ouzoud, je to jednodenní výlet. Nedávno jsme dočetli zajímavou knížku o Maroku, kde můžete načerpat další tipy. 😉

Jak do Berlína

Do Berlína se dostanete autobusy Flixbus, SA či Eurolines, o tuto linku probíhá nelítostný boj, takže jízdenky začínají okolo 500 Kč za zpátečku.


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)