Maroko – Fez – Ryanair – 761 Kč
27.10.2013

Maroko – Fez – Ryanair – 761 Kč

O této nabídce

Ryanair nabízí na pár listopadových a podzimních termínů zpáteční letenky z německého Düsseldorfu do Fezu za 761 Kč. Příkladem může být odlet 4. prosince s návratem 11. prosince. V ceně letenky je 10kg kabinové zavazadlo.

Další dostupné termíny za tuto cenu

  • Odlet v prosinci – 4,11
  • Návrat v prosinci – 11,15,18

Tangier – 761 Kč

  • Odlet v listopadu – 18,22,25,29
  • Odlet v prosinci – 2,6,9,13
  • Návrat v prosinci – 2,6,9,13,16

Ubytování ve Fezu

Doporučujeme hotely dopředu nerezervovat a vyjednat si ubytování až na místě, umíte-li dobře smlouvat, můžete se dostat i na cenu 100 Kč/os/noc v hostelu se společnou toaletou  nebo za 200 Kč/os/noc v luxusních rijádech.

Merzougha

Pro cestu na Saharu využijte nejlevnější bus (zpáteční jízdenka za cca 700 Kč), nebo si zapůjčte auto v autopůjčovně rovnou na letišti.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Fez, morroco{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)