Maroko – Fez – 2735 Kč
25.7.2016

Maroko - Fez

O této nabídce

Vydejte se během podzimu na pár dní do Maroka. Zpáteční letenku z Prahy si poskládáte za 2735 Kč s přestupy v Londýně například s odletem 23. listopadu a návratem 30. listopadu. Na týden si vystačíte s klasickým kabinovým zavazadlem, které je už v ceně letenky.

[highlightbg]

  • Letenky: nejprve zakupte letenku Praha <=> Londýn Stansted (ranní a zpět večerní let) a pak Londýn Stansted <=> Fez
  • Travelhack: Nezapomeňte u letenky z Londýna do Fezu použít náš Travelhack
  • Termíny: 9. 11. – 16. 11., 16. 11. – 30. 11. , 23. 11. – 30. 11.,  18. 11. – 30. 11.

Přestup v Londýně – cestou zpět máte na přestup v Londýně 75 minut. Přestup je negarantovaný, takže pokud vám to kvůli zpoždění uletí, musíte si koupit novou letenku. Z našeho pohledu se to ale stihnout dá, pokud ale nechcete riskovat, užijte si den v Londýně a leťte další den ráno do Prahy.

[/highlightbg]

Ubytování v Maroku

Ubytování doporučujeme nechat až přímo na místě, jednoduchý hotel si můžete v klidu usmlouvat na částku okolo 150 – 200 Kč/os/noc. Pokud to nechcete nechat náhodě, vyberte si na bookingu některý z rijádů, některé z nich vypadají jak paláce z pohádky Tisíci a jedné noci.

Co navštívit?

Nezůstávejte jen ve Fezu a nasedněte na autobus nebo si na letišti rovnou po příletu  půjčete auto a zamiřte na pohoří Atlas a dále do Merzoughy. Užijete si tam duny a přespíte u berberů v poušti. Můžete také využít místní vlak a dojet do Marakéše, odtud to už není daleko k vodopádům d’Ouzoud.

Náhled letenky z Prahy do Londýna

Maroko - Fez - 2735 Kč

Náhled letenky z Londýna do Fezu

Maroko - Fez - 2735 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)