Maroko – Casablanca z Prahy za 2 870 Kč
25.6.2019

Maroko - Casablanca z Prahy

2 870

O této nabídce

Ne každý určitě tuší, že do Maroka létá pravidelně, kromě Ryanairu (do Marrákeše), z Prahy i společnost Air Arabia, jejíž linka míří do Casablancy. Spojení do největšího marockého města ležícího na pobřeží Atlantického oceánu je z Letiště Václava Havla provozováno 2x týdně, vždy v pondělky a čtvrtky. A právě tyto rotace z něj činí velmi zajímavou destinaci k návštěvě třeba jen na prodloužený víkend. V aktuální promo akci Air Arabia pak pořídíte zpáteční letenky z Prahy do ad-Dár al-Bajdá (jak zní originální přepis názvu města z arabštiny) za poměrně solidní cenu 2 870 Kč, přičemž v této cenové hladině pod 3 tisíci korun jsou v nabídce letní termíny v průběhu července. O něco dražší letenky, např. v zářijových termínech, pak naleznete přímo v kalendáři letecké společnosti o pár stovek dráž.

Království Arabů, Berberů a Haratinů, věčně pod nadvládou spalujícího slunce, vstřícně otevírá svou náruč světu. Má tolik bohatství, co nabídnout! Jen pohlédněte na tu skvostnou architekturu starých medínů, na modř města Chefchaouen, přičichněte k vůni tekutého zlata neboli arganového oleje. Královna všech pouští Sahara vlní horký vzduch nad nekonečnými a neustále se měnícími písečnými dunami, karavany velbloudů protínají prázdno. A pak slunce zapadne za obzor a na černočerném nebi se zrodí hvězdy tak jasné, jako by byly na dosah ruky.

TIP: Hledáte letenku někam jinam, nevíte jak velké zavazadlo můžete mít s sebou či jestli nepotřebujete víza? Zeptejte se v diskuzi, rádi vám tam další cestovatelé během chvilky odpoví!

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s limitem 10 kg (55x40x20 cm)
 • Dostupnost: nejlevněji v červenci 2019
 • Termíny: v tomto kalendáři
  • výběr z termínů:
   • 8. – 15. 7. za 2 870 Kč
   • 18. – 22. 7. za 2 870 Kč
   • 25. – 29. 7. za 2 870 Kč
   • 5. – 12. 9. za 3 501 Kč

Ubytování

Přímo v srdci města bychom vám doporučili tento oblíbený čtyřhvězdový hotel Atlas Almohades za 473 Kč/os./noc anebo takovýto skvěle hodnocený Relax Hotel Casa voyageurs za 601 Kč/os./noc. V případě preference nižší ceny se pak mrkněte na tento jednoduchý Hotel Astrid za 398 Kč/os./noc. Širokou nabídku dalších bydel přímo v Casablance i jinde po Maroku naleznete tradičně na Bookingu nebo Hotels.com. 

Víza

Občané České republiky nepotřebují pro vstup do Maroka víza, tedy pokud jejich pobyt v zemi nepřesáhne 90 dní. V rámci využití současné nabídky můžete být v klidu…

Autopůjčovna

Po Maroku se dá velmi dobře cestovat vlakem resp. stopovat. Pokud však pojedete v bandě, tak rozhodně doporučujeme zapůjčit si auťák. Budete tak maximálně flexibilní a naplánujete si celý výlet přesně podle sebe. Mrkněte do naší autopůjčovny, kde si vyberete káru a ta na vás již může čekat přímo na letišti po příletu.

 

Náhled letenky z Prahy do Casablancy za 2 870 Kč

Maroko - Casablanca z Prahy za 2 870 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)