Maroko – Agádír za 712 Kč
31.10.2017

Maroko - Agádír

712

O této nabídce

Maďarský lowcostový dopravce Wizzair od listopadu začíná létat do marockého Agádíru i z okolních letišt v Budapešti, Katowicích a Wroclawi, přičemž ceny letenek klesají stále níž a níž. Z posledně zmiňovaného města se v předvánočním termínu můžete na jih Maroka vydat za nádherných 712 Kč. Tak využijte této skvělé nabídky jak utéci sychravým dnům či klasickému shonu před Štědrým dnem…

Agádír je vyhlášeným turistickým letoviskem a pokud neplánujete strávit celý pobyt v hotelovém resortu, tak zde doporučujeme pobýt jen den či dva a vyrazit po pobřeží na sever. Nějakých dvacet kilometrů objevíte rybářskou vesnici Taghazout, která je dnes velmi oblíbenou základnou surfařů, jelikož se v jejím okolí nachází dostatek spotů vhodných k provozování tohoto vodního sportu. Opomenout byste neměli ani nádherné Paradise Valley plné malých vodopádů, vodních bazénů a dalších míst vyzývajícím k pohodovému relaxu na úpatí Velkého Atlasu.

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce Wizzair
 • Zavazadla:  1 ks příručáku s limity 55 x 40 x 23 cm
 • Dostupnost: listopad 2017 – leden 2018
 • Termíny:
  • z Budapešti
   • 21. – 28. 11. za 1 252 Kč
   • 12. – 19. 12. za 1 046 Kč
   • 16. – 23. 12. za 1 129 Kč
   • 13. – 20. 1. za 1 500 Kč
  • z Wroclawi
   • 14. – 21. 12. za 712 Kč
   • 4. – 11. 1. za 1 497 Kč
   • 11. – 18. 1. za 1 256 Kč
 • Tip: uvedené ceny platí pro členy Wizzair Discount Clubu, ostatní si budou muset pár stovek připlatit nebo členství zvážit 🙂

Ubytování

Přímo v Agádíru bychom nocovali v tomto klasickém rijádu v centru města za 475 Kč/os./noc. Pokud se vydáte na jih do surfařského letoviska Taghazout, tak se ubytujte v tomto slušném surfhousu za 480 Kč/os./noc.

Víza

Občané České republiky nepotřebují pro vstup do Maroka víza, pokud jejich pobyt v zemi nepřesáhne 90 dní.


Jak do Wroclawi

Nejvýhodnější spojení po finanční stránce i po stránce návaznosti na lety nabízí společnost Polskibus. Z Prahy se do centra Dolnoslezského vojvodství dostanete za 4 a půl hodiny cesty a ceny jednosměrných jízdenek začínají kolem 200 Kč. Z autobusového nádraží se pak na letiště dostanete linkovým autobusem s číslem 106, jehož jízda trvá cca 40 minut.

Jak do Budapešti

Do maďarské metropole se nejpohodlněji dostanete vlaky  Českých drah,  kdy jednosměrná jízdenka vychází na 532 Kč (při včasné nákupu, tj. alespoň 3 dny před odjezdem). Alternativou mohou být autobusové spoje společností  RegioJet  (jednosměrné jízdenky z Prahy od 395 Kč, resp. z Brna od 295 Kč) nebo o něco dražší  Flixbus  a  Eurolines.    Poslední  dvě jmenované společnosti  cenově vychází velice podobně jako vlak.    

Autopůjčovna

Po Maroku se dá velmi dobře cestovat vlakem resp. stopovat. Pokud však pojedete v bandě, tak rozhodně doporučujeme zapůjčit si auťák. Budete tak maximálně flexibilní a naplánujete si celý výlet přesně podle sebe. Mrkněte do naší autopůjčovny, kde si vyberete káru a ta na Váš již může čekat přímo na letišti po Vašem příletu. 

Náhled letenky z Wroclawi do Agádíru za 712 Kč

Maroko - Agádír za 712 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)