Maroko – Agádír z Vídně za 1 460 Kč
6.8.2019

Maroko - Agádír z Vídně

1 460

O této nabídce

S příchodem zimního letového řádu otevírá rakouská nízkonákladová společnost Lauda novou linku z Vídně do marockého Agádíru. Nejlevnější letenky na jih Maroka aktuálně pořídíte v prosincových termínech, kdy vás vyjdou na 1 460 Kč. Mnoho dalších termínových kombinací během ledna a února pak visí na cenové hladině 1 890 Kč. Linka bude provozována od konce října do března, a to 2x týdně (vždy v úterý a sobotu). Pokud holdujete surfingu, rozhodně by vás toto spojení nemělo nechat chladnými, neboť během zimních měsíců se jedná o jednu z nejbližších destinací vhodných k provozování tohoto sportu.

Agádír, ležící v jižním Maroku, je vyhlášeným turistickým letoviskem a pokud neplánujete strávit celý pobyt v hotelovém resortu, tak zde doporučujeme pobýt jen den či dva a vyrazit po pobřeží na sever. Nějakých dvacet kilometrů objevíte rybářskou vesnici Taghazout, která je dnes velmi oblíbenou základnou surfařů, jelikož se v jejím okolí nachází dostatek spotů vhodných k provozování tohoto vodního sportu. Opomenout byste neměli ani nádherné Paradise Valley plné malých vodopádů, vodních bazénů a dalších míst vyzývajícím k pohodovému relaxu na úpatí Velkého Atlasu.

TIP: Hledáte letenku někam jinam, nevíte jak velké zavazadlo můžete mít s sebou či jestli nepotřebujete víza? Zeptejte se v diskuzi, rádi vám tam další cestovatelé během chvilky odpoví!

 • Rezervujte: přes stránky společnosti Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměry 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: říjen 2019 – březen 2020
 • Příkladové termíny:
  • 12. – 29. 11. za 1 692 Kč
  • 30. 11. – 7. 12. za 1 460 Kč
  • 7. – 14. 12. za 1 460 Kč
  • 10. – 17. 12. za 1 460 Kč
  • spoustu dalších termínů v lednu & únoru za 1 890 Kč

Ubytování

Během pobytu v Agádíru využijte nabídky této oblíbené tříhvězdové Résidence Hoteliére Fleurie s bazénem za 516 Kč/os./noc včetně snídaně anebo tohoto čtyřhvězdového hotelu Al Madina za 544 Kč/os./noc opět se snídaní v ceně. Zamíříte-li rovnou za surfem do Taghazoutu, bookněte si apartmán v tomto Surf Planet penzionu za 318 Kč/os./noc. Další možnosti bydla nejen na jihu Maroka naleznete tradičně na Bookingu či Hotels.

Autopůjčovna

Na jihu Maroka se vám rozhodně vyplatí disponovat vlastní károu. Hodíte prkna na střechu a vydáte se na vln podél pobřeží anebo auťák využijete k dalším výletům. Kára na vás může čekat již po příletu na letiště v Agádíru, tak se mrkněte na nabídku do naší autopůjčovny.

 

Náhled letenky z Vídně do Agádíru za 1 460 Kč

Maroko - Agádír z Vídně za 1 460 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)