Maroko – Agadir – 2 510 Kč
2.2.2015

Maroko - Agadir

O této nabídce

Pokud vyhlížíte levné zpáteční letenky do Maroka a nevadí Vám dojet na nedaleké berlínské letiště, neměla by Vám uniknout linka Easyjetu do Maroka. Zpáteční letenku z Berlína (SXF) do Agadiru (AGA) pořídíte za 2 510 Kč. Příkladem může být odlet 16. dubna s návratem 23. dubna.

  • Rezervace: nejlevněji na stránce aerolinky
  • Dostupné termíny: duben – červen
  • Zavazadla v ceně: kabinové zavazadlo 56 x 45 x 25 cm bez omezení hmotnosti

Na cenu 2 510 Kč se dostanete tehdy, pokud poletíte alespoň dva. Pokud vás poletí více, cena bude díky fixnímu administrativnímu poplatku 375 Kč ještě nižší. Před vyhledáním letenky si nejprve vyhledejte letenku z Prahy do Milána na jakékoliv datum, klikněte na přidat další lety a vyhledejte letenku z Berlína do Agadiru. Poté, co letenku do Agadiru přidáte, letenku z Prahy do Milána zrušte a hle, cena je nižší. 🙂

Kalendář termínůUbytování

Maroku je běžné smlouvání, takže hotel doporučujeme vyjednat až na místě. Pokoj s vlastní koupelnou v centru lze usmlouvat i na 150 Kč/os./noc.  Pokud se chcete smlouvání vyhnout a mít první noc jisté ubytování, potom za přibližně 206 Kč/os/noc doporučujeme tento jednoduchý hotel v centru Marakéše.

Sahara, vodopády d’Ouzoud

Pokud pojedete čtyři, doporučujeme si půjčit na letišti automobil a vydat se do písečných dun Merzoughy – mrkněte se na porovnávač aut.  Pokud Vás pojede méně, v Marakéši vemte autobus Supratours, který tam jede přes celou noc.

Jak do Berlína

Do Berlína se nejlevněji dostanete autobusy Eurolines, když Vás zpáteční jízdenka díky akci 1 + 1 vyjde na 550 Kč.


Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)