Maroko – Agadir – 1726 Kč
5.8.2015

Maroko - Agadir

O této nabídce

Nemáte zatím žádné plány na podzim? Vydejte se do orientálního Maroka na vynikající tajn či navštívit písečné duny v Merzougce a nezapomeňte cestou navštívit také noční trh v Marrakéši na náměstí Djemaa el-Fna, kde se předhánějí místní obchodníci v tom, kdo dokáže jakou cetku prodat dráž či levněji. Zpáteční letenky z Berlína Schönefeldu (SXF) do Agadiru (AGA) pořídíte už za 1726 Kč. Jako příklad uvádíme odlet 28. listopadu s návratem 12. prosince. Na cenu dosáhnete tehdy, pokud poletíte alespoň dva, pokud vás poletí víc, cena bude ještě levnější, jelikož v ceně je zahrnut fixní administrativní poplatek 400 Kč, který se dělí mezi všechny cestující.

[highlightbg /]

TIP: Nejprve zadejte u Easyjetu linku Praha => Miláno a zpět, zvolte jakákoliv data, potom klikněte na přidat další lety, vyhledejte Berlín => Agadir a zpět a potom zrušte vpravo letenky z Prahy do Milána. Dostanete se díky kurzu na lepší cenu.

Cena za 2 osoby:

[singlepic id=634 w=576 h=432 float=center]

Ubytování

V Maroku určitě smlouvejte, pokud netrváte na tom mít všechno dopředu rezervované, ubytování si rezervujte až na místě. Pokoj s vlastní koupelnou v centru lze usmlouvat i na 150 Kč/os./noc.

Sahara, vodopády d’Ouzoud

Pokud pojedete čtyři, doporučujeme si půjčit na letišti automobil a vydat se do písečných dun Merzoughy – mrkněte se na porovnávač aut.  Pokud Vás pojede méně, vemte autobus Supratours, který tam jede přes celou noc.

Jak do Berlína

Do Berlína se nejlevněji dostanete autobusy Eurolines, když Vás zpáteční jízdenka vyjde od 550 Kč.


guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
krt

Jenom u toho ubytování, při vstupu do Maroka vyplnujete imigrační kartičku kde chtěj celníci vědět kde budete bydlet, což jsme samozřejmě nevěděli, a celkem nám dali čočku. Nicméně si stačí najít jakoukoliv adresu hotelu a napsat ho do papíru. Rezervace nekontrolují 🙂

Souky

Zakoupeno 🙂
2x 28.11 až 12.12. a stálo to 3500kč

přesně dle návodu – napřed do Milána z Prahy a pak si navolit to co jsem chtěl, pak to první smazat …

Už se těším. V Maroku jsem ještě nebyl. Chtěl jsem opět do Asie – ale takováhle cena .. to se nedá nezkusit 🙂

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)