Marakéš – Wizzair/Ryanair/Easyjet – 2 598 Kč
10.4.2012

Marakéš – Wizzair/Ryanair/Easyjet – 2 598 Kč

O této nabídce

Afrika je z Prahy dostupná na 31. 5. – 6. 6. za 2 598 Kč. Jedinou podmínkou je být členem Xclusive u Wizzairu. Pokud přesto nejste, zaplatíte o 130 Kč více. U Ryanairu již nelze snížit cenu pomocí Mastercard Prepaid, protože odlety Ryanairu jsou z Itálie a Španělska, kde už je tato platební karta zpoplatněná stejně jako ostatní karty.

Jak koupit tuto letenku?

Tam:

  • 31. 5. z Prahy do Benátek s Wizzairem
  • 31. 5. z Benátek do Valencie s Ryanairem
  • 31. 5. z Valencie do Marakéše s Ryanairem

Zpět:

  • 6. 6. z Marakéše do Milána s Easyjetem
  • 6. 6. z Milána do Prahy s Easyjetem

Ubytování doporučujeme řešit až na místě, kde hotely s vlastní koupelnou lze usmlouvat od 4 € /os/noc.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“false“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“false“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Marrakesch{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)