Marakéš (Maroko) – Ryanair – 1 481 Kč
30.12.2012

Marakéš (Maroko) – Ryanair – 1 481 Kč

O této nabídce

Ačkoliv Ryanair značně omezil lety do Maroka, stále můžete pořídit zpáteční letenku z německých letišť pod 2 000 Kč. Jako příklad uvádíme odlet z Düsseldorfu Weeze 15. ledna – 26. ledna. Případně kratší varianta 15. ledna – 22. ledna, která je o 300 Kč dražší. Na cenu dosáhnete, pokud poletíte s 10kg kabinovým zavazadlem.

Ubytování doporučujeme domluvit nejlépe na místě, přičemž jednoduché bydlení se dá usmlouvat na 80 Kč/os/noc.

Pokud se chystáte na výlet do pouště (např. Merzougha), doporučujeme si rovnou půčjit na letišti v Marakéši auto z autopůjčovny.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Marrakesch{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)