Marakéš – Easyjet – 3 396 Kč
4.3.2013

Marakéš – Easyjet – 3 396 Kč

O této nabídce

V přímých letech z Prahy tuto nabídku nenajdete, ale pokud vám nevadí přestupy, z Prahy se dostanete do Maroka za velice rozumných 3 396 Kč. Pro rezervaci prodlouženého víkendu v květnu za tuto cenu použijte tato data:

  • 17. května Praha => Miláno Malpensa
  • 17. května Miláno Malpensa => Marakéš
  • 20. května Kasablanka => Miláno Malpensa
  • 20. května Miláno Malpensa => Praha

Letenku rezervujte na www.easyjet.com. V ceně letenky je kabinové zavazadlo bez omezení hmotnosti.  Pokud si troufáte riskovat na přestupu, můžete si výlet prodloužit až do úterka, kdy za zpáteční letenku zaplatíte ještě o 300 Kč méně.

Z Marakéše do Kasablanky se dostanete levným a kvalitním vlakem.

Ubytování doporučujeme usmlouvat na místě, jednoduchý hostel pořídíte již za 100 Kč/os/noc.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Marrakech{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 


Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)