Marakéš – Easyjet – 2625 Kč
25.8.2013

Marakéš – Easyjet – 2625 Kč

O této nabídce

Parta našich známých létá pravidelně každý prosinec na několik dní do Marakéše. Po této akci je pravděpodobné, že je tato kultovní dovolené vyjde nejlevněji v historii. Díky nabídce easyjetu je nyní možné letět z Prahy!!! do Marakéše v mnoha termínech od listopadu do ledna už za 2625 Kč na osobu (v případě, že letí 2 osoby).

V případě zájmu je navíc možné (a nikoliv nutné) doplnit si jako bonus jeden nebo 2 dny v Miláně a podívat se tak do více míst najednou. Všechny dostupné termíny naleznete v tomto vyhledávači.

Pokud jde o ubytování, velmi doporučujeme rezervovat si ho až teprve na místě. Při dobrém smlouvání je možné dostat se i na cenu okolo 50 Kč za noc a někde Vám nabídnou ubytování těsně přes 100 Kč i se snídaní. 🙂

Pro cestu do Marakéše je podle nás naprostou nezbytností půjčit si na několik dní auto a trochu se projet po okolí. V případě zájmu k tomuto můžete využít naši autopůjčovnu.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Marrakesh{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)