Manila v hlavní sezóně od 9190 Kč
28.11.2015

Manila v hlavní sezóně

O této nabídce

Už dlouho jsme vám slibovali nějakou pořádnou akci na Filipíny a pořád to nebylo úplně ono. Naštěstí nás nejlepší evropská aerolinka, Turkish Airlines, v poslední době zásobuje samými lahůdkami, nezi něž určitě patří letenky do Manily (MNL) už za 9190 Kč. Odlet je možný prakticky z celé Itálie, o něco dráž potom i z Prahy. Pokud se tedy chcete vykoupat na slavné pláži Boracay, projít se v Čokoládových horách na Boholu nebo procestovat jeden z nejkrásnějších ostrovů na světě – Palawan, neváhejte.

[highlightbg]

  • Cestovní období: prosinec – duben (kromě období Vánoc)
  • Rezervace a Kalendáře termínů:
  • Zavazadlo: v ceně odbavené zavazadlo 30 kg

[/highlightbg]

Přelety po Filipínách

Na přelety po Filipínách můžete využít nízkonákladových aerolinek Air Asia nebo Cebu Pacific. V některých případech přelety vycházejí levněji s Philippine Airlines.

Jakou variantu vybrat?

Pokud se nechcete v žádném městě zdržovat, doporučujeme Vám vybrat variantu z Milána nebo z Prahy s návratem do Milána. Za jednosměrnou letenku do Milána při 2 osobách zaplatíte asi 700 Kč, za zpáteční potom kolem 1100 Kč. Vzhledem k tomu, že při letu z Milána vychází o něco delší přestupy, lze uvažovat také o letu z Říma, kam za zpáteční letenku zaplatíte kolem 1500 Kč. Všechny přelety můžete koupit na stránkách easyjetu.

Ubytování

Ubytování na Filipínách doporučujeme koupit přes Agodu, která většinou vychází nejlevněji. Vyzkoušet můžete také srovnávač Trivago.

My jsme se právě z Filipín vrátili, takže kdybyste chtěli jakkoliv pomoci s plánováním Vaší cesty nebo rezervací ubytování, napište nám do komentářů níže. 🙂

 


Subscribe
Upozornit na
guest
9 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)