Manila (Filipíny) – Singapore Airlines – 13 996 Kč
16.11.2012

Manila (Filipíny) – Singapore Airlines – 13 996 Kč

O této nabídce

Luxusní Singapore Airlines oslavují ve Frankfurtu čtyřicetileté výročí a spolu s tím přinášejí zajímavé ceny letenek do jihovýchodní Asie. Zpáteční letenku z Frankfurtu do Manily pořídíte za 547 EUR, tedy 13 996 Kč. Odlety jsou dostupné od 11. ledna do 13. března, přičemž je letenku nutné rezervovat do 22. listopadu. Jako příklad udáváme odlet z Frankfurtu do Manily 14. ledna s návratem 30. ledna.

Kromě Manily je za stejnou cenu dostupná Kuala Lumpur, Singapur a Bangkok.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Manila{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)