Manchester – Easyjet – 2378 Kč, odlet z Prahy
18.2.2014

Manchester - Easyjet, odlet z Prahy

O této nabídce

Easyjet nabízí na pár termínů levné letenky z Prahy (PRG) do Manchesteru (MAN). Příkladem může být prodloužený víkend 23. května s návratem 28. května. Letenky rezervujte na stránce dopravce.  Více o společnosti si můžete přečíst zde.

Další dostupné termíny

  • 20. 6. – 25. 6. – 2393 Kč
  • 30. 5.  – 4. 6. – 2768 Kč

TIP: Letní prázdniny – 25. 7. – 30. 7., 2588 Kč – tam s Easyjetem,  zpět s Jet2

Ubytování v Manchesteru

Na příkladové datum doporučujeme bydlet v centru v tomto hotelu včetně snídaně za 624 Kč/os/noc.
[google-map-v3 shortcodeid=“41ef95c0″ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Manchester{}5-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)