Manchester – Easyjet – 1 861 Kč
4.2.2013

Manchester – Easyjet – 1 861 Kč

O této nabídce

Easyjet rozšiřuje možnosti přímých letů z Prahy a jedním z nich je i linka do Manchesteru. Zpáteční letenku na červnové období lze pořídit za 1 861 Kč včetně všech poplatků, pokud poletíte s kabinovým zavazadlem, které nemá omezenou hmotnost. Pokud poletíte dva, zaplatíte za osobu ještě méně, a to 1 726 Kč/os. Jako příklad uvádíme odlet z Prahy 21. června s návratem z Manchesteru 26. června.

V Manchesteru doporučujeme tento levný hotel v centru včetně snídaně.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Manchester{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)