Manaus – Brazílie – American Airlines – 11 983 Kč
20.6.2013

Manaus – Brazílie – American Airlines – 11 983 Kč

O této nabídce

Předevčírem jsme informovali o možnosti výhodného vycestování do Kolumbie. Dnes tu máme další příležitost, jak se opět podívat do Jižní Ameriky, tentokráte do brazislkého Manaus na křídlech American Airlines. Jedná se o zpáteční lety z Barcelony s jedním přestupem v Miami a návratem do Berlína. Příkladem je termín 7.-29. listopadu a cesty jsou možné od začátku září do 15. prosince. Letenku zarezervujete v tomto vyhledávači.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Manaus{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)