Malta z Prahy během léta za 1 963 Kč
29.10.2019

Malta z Prahy během léta

1 963

O této nabídce

S nabídkou first-minute letenek přichází letecká společnost Air Malta. A kam jinam by měly směřovat než právě na stejnojmenný středomořský ostrov. Přímé lety z Prahy na Maltu pořídíte ve variantě s příručním zavazadlem (tarif „Go Light“) za 1 963 Kč – v tomto případě letenky bookujte přímo na stránkách aerolinky). Pokud raději preferujete standardní tarify se zavazadlem odbaveným, pro vás bude správnou volbou tarif „Go Smart“. Letenky v této variantě naleznete v našem kalendáři za 2 928 Kč. Termíny můžete vybírat od konce března do srpna 2020, a to včetně prázdninových termínů v hlavní sezoně. O něco zajímavější ceny ulovíte při odletech z Vídně, kde panuje tvrdý konkurenční boj, nicméně z Prahy se jedná o bezkonkurenční nabídku.

Nejmenší stát EU, který má navíc nejméně sladké vody na světě! A přece vás souostroví Malta osprchuje ohromnými zážitky od hlavy až k patě. Když se ocitnete v některé z dominant starobylé Valletty – hlavního města – Katedrále sv. Jana, pojmenovaná po Janu Křtiteli, či paláci Velmistra, nebo odplujete na fantastické pláže ostrova Gozo oblévané tyrkysovým mořem či vstoupíte do jeskyně Kalypso na ostrově Comino, v níž Homér sepisoval Odysseu. Stejně jako když se propadnete do historie návštěvou Hal Saflieni Hypogeum – nejúžasnějšího archeologického naleziště světa nebo navštívíte spící město Mdina, obývané už 4000 let. Samá překvapení na pár km2, taková je Malta!

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač anebo na webu aerolinky
  • Zavazadla:
    • v našich kalendářích: 1 ks odbaveného á 23 kg + klasický příručák
    • na webu aerolinky lze pořídit i levnější tarif „Go Light“ (jen s příručákem – 55 x 40 x 20 cm & 10 kg)
  • Dostupnost: březen – srpen 2020
  • Termíny: dostupné >> v našem kalendáři

Ubytování

Relativně včasná rezervace letenek s sebou přináší i poměrně široké možnosti při vybírání ubytování. Jestliže se Maltu budete chystat během letních měsíců, tak samotný booking rozhodně nenechávejte až na poslední chvíli. Jako ideální možnost se momentálně jeví rezervace s bezplatnou možností storna. A to například tohoto stylového B&B The Vincent v La Valletě  za 1 376 Kč/os./noc včetně snídaně anebo skromnějšího Corner Hostelu ve Sliemě za 651 Kč/os./noc.

Autopůjčovna

Kdo by nerad strávil čas jen na pláži či v urbánní oblasti na severovýchodě ostrova, tak jistě ocení možnost prozkoumat celý ostrov za pomoci vlastní káry. Díky ní projedete celou Maltu za pár dní. Tak se zkuste podívat do naší autopůjčovny, ať situace nemusíte řešit až na místě.

Náhled letenky z Prahy na Maltu s příručním zavazadlem za 1 963 Kč

Malta z Prahy během léta za 1 963 Kč

Náhled letenky z Prahy na Maltu s odbaveným zavazadlem za 2 928 Kč

Malta z Prahy během léta za 1 963 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)