Malta z Prahy – 2993 Kč
25.5.2016

Malta v létě z Prahy

O této nabídce

Vydejte se na konci června na s ČSA na Maltu! Zpáteční letenku z Prahy (PRG) přímým letem pořídíte za 2993 Kč, za tuhle cenu je dostupný jeden jediný termín s odletem 28. června s návratem 5. července. Rezervuj tento termín>>

[highlightbg]

  • Rezervace: v tomto vyhledávači
  • Dostupnost: nejlevněji pouze 28. 6. – 5. 7.,  dále pak 5. 7. – 12. 7. (4138 Kč) či 5. 7. – 19. 7. (3828 Kč)
  • Zavazadla v ceně: 15kg k odbavení, 5kg kabinové

[/highlightbg]

Ubytování na Maltě

Mrkněte na tohle ubytování za rozumnou cenu, solidně vychází i tento hotel.

Doprava po ostrově

Veřejná doprava na Maltě je ve srovnání se zbytkem Evropy poměrně levná. Jízdenka na autobus vyjde na 2 EURa a týdenní jízdenku, se kterou můžete prozkoumat celou Maltu a sousední ostrov Gozo koupíte za 21 EUR. Podrobnější info naleznete na těchto stránkách.

Alternativní možností je půjčení si auta ihned po příletu na letišti – mrkněte do našeho porovnávače. Počítejte ale s poměrně vysokými zálohami a dejte si pozor na podmínky ohledně pohonných hmot. Některé půjčovny na Maltě aplikují předplacení paliva, ale naúčtují si daleko více než na kolik by vás vyšlo natankování u pumpy.

Náhled ceny

Malta z Prahy - 2993 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)