Malta z Norimberku za 1 080 Kč
23.2.2017

Malta z Norimberku

O této nabídce

Že Vás to táhne jižním směrem za teplejším počasím? Tak pak pro Vás máme tip na letenky z Norimberku na středomořské ostrova Malta. Ceny se kterými se vytasil Ryanair začínají již na 1 080 Kč teď v březnu a nepatrně dráž na květen, kdy si již na Maltě užijete i dostatek slunce a od věci nebude ani malá koupačka.

Poznat ovšem můžete i samotný ostrov, který v této době ještě nebude zcela zaplněn turisty a Vy tak budete moci v poklidu objevit jeho zajímavosti.  Již v samotném hlavním městě, La Valletě, můžete strávit pár hodin pouhých brouzdáním po historický uličkách v samotném centru města, jež je zapsané na seznamu památek Unesco. Za další příjemné místo považujeme středověkou Mdinu, která je nazývána „Tichým městem“, když je sem povolen vstup jen pěším. A pokud Vás památky oželí, vydejte se do Sliemy, kde se jistě rozptýlíte při nákupech. V případě, že stále ještě budete mít času nazbyt, zkuste se přepravit na ostrov Gozo a ochutnat místní speciality z králičího masa.

 • Rezervace: přímo přes stránky dopravce Ryanair
 • Zavazadla:  1ks o rozměrech 55 x 40 x 20 cm a 1 ks s limity 35 x 20 x 20 cm
 • Dostupnost: jaro / léto 2017
 • Termíny:
  • 14. – 17. 3. za 1 080 Kč
  • 8. – 12. 5. za 1 188 Kč
  • 15. – 19. 5. za 1 188 Kč
  • 12. – 19. 5. za 1 458 Kč
  • 29. 5. – 2. 6. za 1 539 Kč
  • 26. 6. – 3. 7. za 1 539 Kč

Ubytování

Luxusní ubytování naleznete přímo v tomto pěkném čtyřhvězdovém hotelu za 1 324 Kč/os./noc včetně snídaně. Levnější možností bude tento skromný hostel za 608 Kč/os./noc. Skromnější podmínky nabídne pak dobře hodnocený hostel se sdíleným pokojem za 432 Kč/os./noc.

S 81% slevou dnes můžete ulovit tento super hotel se čtyřmi hvězdami na severu ostrova za 460 Kč/os./noc.

Další nabídku ubytování na Maltě naleznete na klasickém Bookingu nebo lze využít služeb srovnavače Trivago.

Jak do Norimberku

Nejdostupnější je samozřejmě bavorské metropole po dálnici A6 osobním automobilem. Pokud ale preferujete ponechat svůj vůz doma nebo tu možnost nemáte, tak jednoduše využijte spojení nabízené autobusovými dopravci Regiojet nebo Flixbus. O trochu levnějí vychází zelené autobusy, ale četnější nabídku spojů poskytuje právě Regiojet ve spolupráci s Deutschebahn (jednosmětná jízdenka za 490 Kč). Případně využijte přímo DB, jejichž ceny začínají na 14 €.

Autopůjčovna

Přestože Malta není nikterak rozlehlým ostrovem a v hustě osídlené části ostrova není problém využívat městskou hromadnou dopravu, tak pro pořádné prozkoumání ostrov doporučujeme využít osobní automobil. Nejenže budete flexibilnější co se návštěvy vybraných míst týče, ale taktéž ušetříte čas. Nabídku potenciálních auťáků k zapůjčení naleznete v naší autopůjčovně.

Náhled letenky z Norimberku na Maltu za 1 080 Kč

Malta z Norimberku za 1 080 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)