Malta – Wizzair/Ryanair – 2 134 Kč
9.4.2012

Malta – Wizzair/Ryanair – 2 134 Kč

O této nabídce

Pokud vám nedělá problémy přestupovat, můžete si zaletět v květnu z Prahy za rozumný peníz na Maltu. Zpáteční letenka na 17. – 22. května vychází na 2 134 Kč v kombinaci Wizzairu a Ryanairu. Dostanete se tam takto:

Cesta tam:

  • 17.5. z Prahy do Benátek s Wizzairem
  • 17. 5. z Benátek na Maltu s Ryanairem

Cesta zpět:

  • 22. 5. z Malty do Londýna Lutonu s Ryanairem
  • 22. 5. z Londýna Lutonu do Prahy s Wizzairem

2 134 Kč zaplatíte, pokud jste u Wizzairu členy Xclusive a pokud zaplatíte letenky u Ryanairu kartou Mastercard Prepaid. Pokud nevlastníte ani jedno, připlatíte si 374 Kč.

Ubytování pořídíte na Maltě velmi levně od 13 €/os/noc v některém z těchto hotelů.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“false“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“false“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“false“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“la valetta{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]
 

 


Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)