Malta – Wizzair/Ryanair – 1237 Kč
7.5.2012

Malta – Wizzair/Ryanair – 1237 Kč

O této nabídce

Kdo se chce podívat do země, kde každý autobus je originál a kde je možné za pár dní nejdokonalejší místní dopravou procestovat celý nádherný ostrov plný památek po maltézských rytířích, může si koupit na konec června zpáteční letenku z Prahy na Maltu s návratem do Wroclawi jenom za 1237,- Kč včetně všech poplatků (při členství ve Wizzair clubu a platbě Mastercard Prepaid). Pro nečleny a platbou jinou kartou potom vyjde celá cesta přibližně o 250,- Kč dráž.

Letenku si můžete rezervovat následovně:

21.6. Praha -> Benátky (Wizzair)
21.6. Benátky -> Malta (Ryanair)

26.6. Malta -> Wroclaw (Ryanair)

Ubytování ve dvouhvězdičkovém hotelu 50m od pláže a přímo u autobusové zastávky lze pořídit už za 270 Kč za os. a noc.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“false“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“false“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Malta{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)