Malta v létě z Vídně i Prahy od 2 015 Kč
29.1.2019

Malta v létě z Vídně i Prahy

od 2 015

O této nabídce

Velmi pěkné letenky s cílovou destinací  na Maltě jsou nyní k dostání u letecké společnosti Air Malta. Na tento oblíbený  středomořský ostrov ležící mezi evropskými a africkými břehy se můžete vypravit za super cenu z Vídně i Prahy. V nabídce jsou pak i termíny přes letní prázdniny, které aktuální akci činí ještě více ožehavější. Navíc si vyberou Ti, kteří cestují vždy nalehko jen s příručním zavazadlem, ale i Ti, kteří preferují letět na dovolenou se standardním kufrem a nechtějí se při balení omezovat.

Letenky s odbaveným zavazadlem si pohodlně vyberete přímo v našich kalendářích a vychází na 2 992 Kč z Vídně resp. na 3 526 Kč z Prahy.

A pokud se na dovču sbalíte do příručáku, tak rezervaci proveďte přímo na stránkách aerolinky a vyberte si tarif „Go light“. Zpáteční letenky z Vídně tam pořídíte za 2 015 Kč a z Prahy za 2 514 Kč.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač anebo na webu aerolinky
  • Zavazadla:
    • v našich kalendářích: 1 ks odbaveného á 23 kg + klasický příručák
    • na webu aerolinky lze pořídit i levnější tarif „Go Light“ (jen s příručákem)
  • Dostupnost: březen – srpen 2019
  • Termíny:

Ubytování

Ceny ubytování se o letních prázdninách na Maltě šplhají do značné výše, proto tuto položku nepodceňte a zapykejte si bydlo s dostatečným předstihem. My bychom si vybrali tento pěkný hotel ve Sliemě za 1 173 Kč/os./noc anebo tento fantasticky hodnocený apartmán v Saint Julian´s za 1 231 Kč/os./noc. Další nabídky střechy nad hlavou snadno naleznete na stránkách Bookingu či Hotels.com.

Autopůjčovna

Kdo by nerad strávil čas jen na pláži či v urbánní oblasti na severovýchodě ostrova, tak jistě ocení možnost prozkoumat celý ostrov za pomoci vlastní káry. Díky ní projedete celou Maltu za pár dní. Tak se zkuste podívat do naší autopůjčovny, ať situace nemusíte řešit až na místě.

Náhled letenky z Vídně za 2 992 Kč (s odbaveným zavazadlem)

Malta v létě z Vídně i Prahy od 2 015 Kč

 

Náhled letenky z Vídně na Maltu za 2 015 Kč (s příručním zavazadlem)

Malta v létě z Vídně i Prahy od 2 015 Kč

 

Náhled letenky z Prahy na Maltu za 2 514 Kč (s příručním zavazadlem)

Malta v létě z Vídně i Prahy od 2 015 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)