Malta v létě z Prahy za 2394 Kč
19.4.2016

Malta v létě z Prahy

O této nabídce

Dnes začal dvoudenní výprodej letenek u Air Malta, ve které můžete sehnat letenku z Prahy na Maltu za 88,6 € tedy v přepočtu za 2394 Kč. Jste-li z Moravy, či Slovenska, tak vám přijde vhod také odlet z Vídně, který v rámci stejné akce seženete za 87,53 € tedy přibližně 2365 Kč.

[highlightbg]

  • Rezervace na stránkách Air Malta do 21. dubna 2016
  • Termíny: Air Malta operuje přímé lety z Prahy ve středu a v sobotu. Od 28. června pak ještě přidá let v úterý. Pokud vám tyto dny nevyhovují, můžete rovněž využít lety z/do Vídně.
  • Cestovní období od 20. dubna (lety z Prahy startují až 25. května) do 15. července 2016
  • Odbavené zavazadlo do 20 kg zahrnuto v ceně

[/highlightbg]

Ubytování

Ubytování seženete za ceny od 350 Kč osoba/noc na Booking.

Doprava po ostrově

Veřejná doprava na Maltě je ve srovnání se zbytkem Evropy poměrně levná. Jednotlivá jízda autobusem vyjde na 1,50 € (na 2 € od poloviny června) a týdenní jízdenku, se kterou můžete prozkoumat celou Maltu a sousední ostrov Gozo koupíte za 21 €. Podrobnější info naleznete na těchto stránkách.

Pokud ale při poznávání Malty chcete být úplně svobodní, doporučujeme vypůjčení automobilu. Ceny pronájmu, které jsou na Maltě více než příznivé, můžete zjistit v našem porovnávači. Počítejte ale s poměrně vysokými zálohami a dejte si pozor na podmínky ohledně pohonných hmot. Některé půjčovny na Maltě aplikují předplacení paliva, ale naúčtují si daleko více než na kolik by vás vyšlo natankování u pumpy.

Malta v létě z Prahy za 2394 Kč


guest
10 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Leni

Byla jsem na Maltě studovat a musím říct, ze to byla velká zkušenost a jsem rada, ze jsem do toho šla

Pepa

reakce Veroniky mi přijde tedy přehnaná, ale faktem je, že naprostá většina termínů se zkrátka na 88 eur nedostane a pokud mi někdo dovede najít termín s odletem nejdříve od půlky června do 100 eur, tak mu velice poděkuji 😉

Kamil
Kamil

jen teda bohužel Vídeň

David

Z Prahy na Maltu už jsou zřejmě nejlevnější tarify vyprodané, ale na cestu zpět ještě ne. Můžete tedy například zkusit zkombinovat lety Vídeň-Malta a zpět Malta-Praha. Např. odlet z Vídně 24. 6. za 58,80 € s návratem do Prahy 29. 6. za 49,73 €. Vzhledem k tomu, že se bude muset zaplatit 2x administrativní poplatek (2 rezervace), tak to celkem vychází na 108 €.

David

Nebo obráceně za začátku června jsou ještě z Prahy na Maltu, ale zas ne zpět, takže odlet z Prahy 1. nebo 4. 6. za 53,87 € a k tomu návrat třeba 9. 6. do Vídně za 43,73 €, celkem tedy za necelých 98 € 🙂

Pepa

jak jsem slíbil, pěkně ti děkuju 😉 ty ceny se tam pořád mění, ale ještě se nakombinovat něco dá

Veronika

Fakt trapas.. koukám se hned v 7 ráno a dostupný za uvedenou cenu není ani jeden termín.. Co si tím dokazujete? Každá akce co tu je nejde koupit.

Romana

Veroniko, uklidni se, asi jsi neschopna ty, během 5min jsem našla letenku na 1.6.-8.6., pokud hledas od 7h rano a nic, tak jsi opravdu borka! 😀

Petr

Da se urcite vyuzit s primymi lety CSA na Maltu

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)