Malta v létě z Prahy za 2394 Kč
19.4.2016

Malta v létě z Prahy

O této nabídce

Dnes začal dvoudenní výprodej letenek u Air Malta, ve které můžete sehnat letenku z Prahy na Maltu za 88,6 € tedy v přepočtu za 2394 Kč. Jste-li z Moravy, či Slovenska, tak vám přijde vhod také odlet z Vídně, který v rámci stejné akce seženete za 87,53 € tedy přibližně 2365 Kč.

[highlightbg]

  • Rezervace na stránkách Air Malta do 21. dubna 2016
  • Termíny: Air Malta operuje přímé lety z Prahy ve středu a v sobotu. Od 28. června pak ještě přidá let v úterý. Pokud vám tyto dny nevyhovují, můžete rovněž využít lety z/do Vídně.
  • Cestovní období od 20. dubna (lety z Prahy startují až 25. května) do 15. července 2016
  • Odbavené zavazadlo do 20 kg zahrnuto v ceně

[/highlightbg]

Ubytování

Ubytování seženete za ceny od 350 Kč osoba/noc na Booking.

Doprava po ostrově

Veřejná doprava na Maltě je ve srovnání se zbytkem Evropy poměrně levná. Jednotlivá jízda autobusem vyjde na 1,50 € (na 2 € od poloviny června) a týdenní jízdenku, se kterou můžete prozkoumat celou Maltu a sousední ostrov Gozo koupíte za 21 €. Podrobnější info naleznete na těchto stránkách.

Pokud ale při poznávání Malty chcete být úplně svobodní, doporučujeme vypůjčení automobilu. Ceny pronájmu, které jsou na Maltě více než příznivé, můžete zjistit v našem porovnávači. Počítejte ale s poměrně vysokými zálohami a dejte si pozor na podmínky ohledně pohonných hmot. Některé půjčovny na Maltě aplikují předplacení paliva, ale naúčtují si daleko více než na kolik by vás vyšlo natankování u pumpy.

Malta v létě z Prahy za 2394 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
10 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)