Malta v létě – 1643 Kč
26.4.2017

Malta v létě

O této nabídce

Kam v létě k moři v rámci Evropy? Vyrazte na Maltu, z Norimberku tam seženete zpáteční letenky na červen i čerenec do 2000 Kč. Nejlevněji vychází letenky s odletem 19. června a návratem 23. června za 1643 Kč. Ani v červencových měsících nezaplatíte za letenku ranec, třeba poslední týden v červenci s odletem 24. 7. a návratem 31. 7. vyjde na rozumných 1886 Kč.
  • Rezervujte: nejlevněji přes stránky Ryanairu
  • Zavazadla: 1 ks klasického kabinového o rozměrech 55 x 40 x 20 cm a malá taška 35 x 20 x 20 cm, dohromady 10 kg
  • Dostupnost: červen – červenec 2017
  • Termíny:

Ubytování

Určiě rezervujte dopředu, solidně vychází tohle jednoduché bydlení ve San Gwannu. Levnější ubytování bývají na vzdálenějším ostrově Gozo, kam se dostanete trajektem. Checkli bychom také nabídku AirBnB (dejte si tam pozor na oplatky za elektřinu a vodu).

 

Kolem ostrova

V poměrně husté zástavbě ostrova není problém využít autobusy, které jezdí (ne) pravidelně a často jsou velmi přecpané (hlavně ve špičkách, kdy lidé se vrací z pláží do hotelu). Flexibilnější možností je půjčení káry – doporučujeme něco malého, na Maltě je hromada úzkých uliček.

Náhled letenky z Norimberku na Maltu za 1643 Kč

Malta v létě - 1643 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)