Malta v létě – 1455 Kč
15.5.2017

Malta v létě

O této nabídce

Vyraz v létě na koupačku na Maltu! Ryanair ještě trochu zlevnil a na hlavní letní prázdniny seženete zpáteční letenky z Norimberku na tento ostrov ve Středozemním moři za parádních 1455 Kč. Termínů je na začátek července dost, dokonce můžete využít oba červencové státní svátky a na Maltě pobýt od 3. července do 7. července Rezervuj tenhle termín >>

Ubytování

Bydleli bychom ve čtvrti Sliema v tomhle jednoduchém ubytování.
Pokud vás pojede více, kousek od moře a dál od hlavního města vychází slušně tyhle apartmány.

Napříč ostrovem

Určitě není problém využít místní autobusovou dopravu, autobusy tu jezdí všude, jen pozor ve špičkách, kdy se lidé vracejí z pláže, bývají velmi narvané a musíte někdy déle čekat. Pokud chcete být flexibilnější, půjčte si na Maltě káru v naší autopůjčovně.

Jak do Norimberku?

Samozřejmě nejjednodušší je dojet do Norimberku vlastní károu, na letiště to jsou z Prahy 3 hoďky jízdy. Alternativně pak autobusy Flixbus nebo Regiojet.

 

Malta v létě - 1455 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)