Malta – Ryanair – 1 355 Kč
7.3.2012

Malta – Ryanair – 1 355 Kč

O této nabídce

Na konec března a začátek dubna si můžete zaletět z Wroclavi se společností Ryanair na Maltu. Letenky jsou za tuto cenu dostupné například 31. 3. – 7. 4. V návaznosti na dnešní akci Polskibus můžete rovněž letět na Maltu i v průběhu června a začátku letních prázdnin. V této době letenky začínají na stále přijatelných 2 307 Kč.

Ubytování na Maltě pořídíte již od 12 €/os/noc.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“HYBRID“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Valleta, Malta{}4-default.png“ maptypecontrol=“false“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“false“ scrollwheelcontrol=“false“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]
 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)