Malta – Ryanair – 1 315 Kč
15.5.2013

Malta – Ryanair – 1 315 Kč

O této nabídce

Ryanair nabízí na spoustu červnových termínů zpáteční letenky z Wroclavi za 1 315 Kč. Příkladem může být odlet 1. června s návratem 8. června. Na tuto cenu dosáhnete, vystačíte-li si  s kabinovým 10kg zavazadlem o rozměrech 55x40x25 cm s max. hmotností 10 kg.

Další možné termíny za tuto cenu:

Odlet: 1,8,11,18

Přílet: 4,8,15,18,22

Ubytování

Velmi příjemné ubytování za 362 Kč/os/noc pořídíte v tomto hotelovém komplexu, chcete-li bydlet kousek od pláže, potom o něco dráž (388 Kč/os/noc) vychází dobře toto studio.

Tipy a triky

V rubrice letiště naleznete praktické informace nejen o letišti ve Wroclavi.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Malta{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)