Malta – Air Malta – 4652 Kč
24.11.2013

Malta – Air Malta – 4652 Kč

O této nabídce

Chystáte-li se na jaře na Maltu, můžete využít z Prahy přímého letu Air Malta. Zpáteční letenky vychází na 4652 Kč včetně 20kg odbaveného zavazadla a občerstvení, příkladem může být odlet 14. května s návratem 24. května. Letenky rezervujte v tomto vyhledávači. Termíny jsou dostupné především v květnu a v červnu.

Další možné příklady termínů za tuto cenu

Ubytování na Maltě

Levné ubytování na Maltě pořídíte už za 253 Kč/os/noc v tomto hotelu.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Malta{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]
Kromě běžných nabídek porovnejte i tajné nabídky bookingu.

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)