Mallorca z Vídně za 1 350 Kč
27.1.2017

Mallorca z Vídně

O této nabídce

Rádi byste se vydali jižním směrem – někam k moři – už během jarních měsíců? Pak si pozorně prohlédněte tuto variantu se kterou přichází německý lowcostový dopravce Eurowings. Prakticky již od března směrem k létu můžete vybírat z dostatku termínů  velice příjemně naceněných letenek z Vídně na největší z Baleárských ostrovů, Mallorcu. Zaletět si za slunečními paprsky a vcelku koupatelným mořem anebo pěknými treky po okolních horách i skaliskách si tam můžete například v termínu 16. – 23. května již za 1 350 Kč, tak na co ještě čekat?
 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce Eurowings
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s váhovým limitem 8 kg a maximálními rozměry 55 x 40 x 23 cm
 • Dostupnost: březen – květen 2017
 • Termíny:
  • 9. – 17. 3. za 1 350 Kč
  • 20. – 27. 3. za 1 350 Kč
  • 3. – 11. 4. za 1 350 Kč
  • 5. – 10. 4. za 1 350 Kč
  • 9. – 17. 5. za 1 350 Kč
  • 16. – 23. 5. za 1 350 Kč
  • atd…

Ubytování

Přímo v Palmě se můžete ubytovat v tomto sympatickém hostelu za 608 Kč/os./noc nebo zkuste takovýto pohodový hostel za 824 Kč/os./noc. V případě, že budet hledat především komfort, pak doporučujeme zvolit tuto hezkou čtyřhvězdu 1 265 Kč/os./noc.

Další nabídku ubytování po celém ostrově naleznete na stránkách Bookingu nebo použijte služeb porovnavače Trivago.

Jak do Vídně?

Nejsnažší cesta do Vídně je jak z Prahy, tak z Brna s autobusovými společnostmi RegioJet nebo Flixbus. Žluté autobusy provuzují na trati více linek, takže si bohatě vyberete jestli si necháte časovou rezervuna kafe v centru Vídně nebo budete chvátat rovnou na letiště. Jednosměrné jídeznky z Prahy stojí 380 Kč, zatímco z Brna pak 200 Kč.

Z centra města se na letiště dostanete například pohodlně rychlodráhou S7 odjíždějící z Florisdorfu. Zakoupit si musíte dvě jízdenky (vnitroměstskou za 1,70€ a druhou pro vnější oblast města za 2,20€).

 

Počasí

K návštěvě ostrova z vybraných termínů vybízí zejména květen, kdy se již teploty standardně pohybují nad 20°C a pokud nejste zcela z cukru, tak se i smočíte v okolních vodách Baleárského moře.

 

Autopůjčovna

Pokud nejste úplně plážové typy, a že ono to ještě ani pravděpodobně nebude na celotýdenní válení se poblíž moře, pak určitě rádi prozkoumáte i zákoutí ostrova Malorka a třeba si najdete i svou vlastní soukromou pláž. K tomu Vá velmi dobře poslouží pomocník ve formě auťáku. Ten si můžete pohodlně vybrat v naší autopůjčovně.

Náhled letenky za 1 350 Kč z Vídně do Palmy

Mallorca z Vídně za 1 350 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)