Mallorca z Drážďan přes zimu od 510 Kč
22.11.2019

Mallorca z Drážďan přes zimu

510

O této nabídce

Nechte se okouzlit Mallorcou mimo její hlavní turistickou sezónu. Využijte recentně zavedené linky z Drážďan od společnosti Lauda a zaleťte si vyčistit hlavu od všedních starostí. Díky dvěma rotacím týdně ve čtvrtek a v neděli si výlet můžete naplánovat jako prodloužený víkend nebo také na ostrově strávit rovnou celý týden. Mallorca z Drážďan přes zimu od 510 Kč např. 23. – 30. 1.  za 510 Kč.

Snad každý zná Mallorcu, tu letní dovolenkovou destinaci, lemovanou plážemi a zalitou sluncem, se všemi těmi luxusními resorty a koktejly na lehátku. Ovšem málokdo ví, jak tenhle ostrov Středozemního moře mění svou tvář, když prázdniny skončí a podzim, zima a jaro si předávají vladařské žezlo. Teploty spadnou, ale nikdy ne na příliš nízké, a na pobřežních promenádách se místo přehlídky plavek zdraví cyklisté s bruslaři a chodci. Vyhlídky z okolních kopců a skal se dostávají větší a větší oblibě, a jakpak by ne, vždyť jsou dechberoucí. S příchodem ledna pak růžově rozkvetou jemné mandlovníky a celá Mallorca se promění v zahradu plnou voňavých květin a pomerančovníků.

 • Rezervujte: nejlevněji přes stránky dopravce nebo pohodlně přes náš vyhledávač
 • Zavazadla: 1 malé příruční zavazadlo s max. rozměry 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: zima 2019/20
 • Příkladové termíny:
  • 15. – 19. 12. za 638 Kč
  • 2. – 9. 1. za 510 Kč
  • 23. – 30. 1. za 510 Kč
  • 30. 1. – 6. 2. za 638 Kč
  • 20. – 27. 2. za 1 658 Kč

Ubytování

Po příletu do Palmy složte hlavy například v Hotelu Roc Leo 598 Kč / os. / noc nebo ve 4* Riu Festival za 932 Kč / os. / noc. se snídaní v ceně.

Autopůjčovna

Pro cestování po ostrově se vám rozhodně bude hodit auto. Vyberte si v klidu předem to nejlepší v naší autopůjčovně.

Náhled letenky: Mallorca z Drážďan přes zimu od 510 Kč

Mallorca z Drážďan přes zimu od 510 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)