Mallorca z Berlína za 514 Kč
25.4.2018

Mallorca z Berlína

514

O této nabídce

Ceny letenek na letní koupačku po pár letech znovu našly své dno díky aktuální nabídce letenek Ryanairu. Ten se teď totiž mimořádně pochlapil, když nabízí lety z Berlína na Mallorcu za těžko uvěřitelných 20 EUR neboli přibližně 514 Kč. Na Mallorce zdaleka nenajdete jen pláže, kde můžete strávit dovolenou v all inclusive resortech, ale také spoustu turisticky relativně málo objevených míst. Vyrazit můžete třeba na přechod pohoří Serra de Tramuntana a vystoupat od hladiny moře až do výšky 1367 metrů nad mořem. V žádném případě nevynechte výlet na Cap de Formentor (mys s majákem) a cestou si užijte také trochu adrenalinu na klikatých horských cestách v pohoří Tramuntana poblíž městečka Sa Calobra.

  • Rezervujte: přes stránky Ryanairu
  • Zavazadla: v ceně příruční zavazadlo o rozměrech 55cm x 40cm x 20cm a osobní věc o rozměrech 35cm x 20cm x 20cm, celkem max 10 kg
  • Dostupnost: červen 2018
  • Termíny:

Ubytování

Ubytování ve 3* hotelu se snídaní kousek od slavné pláže Cala Comptesa pořídíte přibližně za 1200 Kč za osobu a noc. 

Půjčení auta

Na Mallorce určitě neležte jen na pláži a půjčte si alespoň na pár dní auto a jeďte na výlet. Garantujeme vám, že váš pocit z celého ostrova poté bude úplně jiný. Aktuální nabídky všech největších sítí půjčoven naleznete v naší autopůjčovně.

Zajímavě vypadá také tento hotel 3 minuty od pláže, kde za ubytování s polopenzí zaplatíte jen 900 Kč na os. a noc.

Náhled letenky z Berlína na Mallorku za 514 Kč

Mallorca z Berlína za 514 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)