Mallorca z Berlína za 1 151 Kč
5.4.2018

Mallorca z Berlína

1151

O této nabídce

Vydejte se na začátku července na Mallorcu. Ušetřete dovolenou díky kombinaci státních svátků a následného víkendu. Zpáteční letenky z Berlína pořídíte v termínu 4. 7. – 8. 7. za 1 151 Kč REZERVUJ ZDE >>

Vypůjčte si auto a objevujte nejen dlouhé bílé písečné pláže, ale i kouzelná historická městečka, drsné hory, jeskyně i romantické zátoky. Nádherná panoramata hor Serra de Tramuntana uvidíte v městečku Valldemosa. Cestou na sever do městeček Deia či Soller se projeďte po nejkrásnějším pobřeží Costa Brava de Mallorca a na konci dne se potěšte západem slunce u moře se sklenkou domácího vína a místními tapas.

Celý balíček včetně letenky, ubytování a auťáku na čtyři dny pořídíte za 5 619 Kč! 🙂

 • Rezervujte: přímo přes web Ryanairu
 • Zavazadla: 1 ks většího příručáku limitovaného rozměry 55 x 40 x 20 cm a 1 ks menšího s limitem 35 x 20 x 20 cm, dohromady max 10 kg
 • Dostupnost: nejlevněji červen – srpen 2018 
 • Termíny: 
  • 21. 6. – 25. 6. za 1 447 Kč
  • 4. 7. – 8. 7. za 1 151 Kč
  • 18. 7. – 23. 7. za 1 232 Kč
  • 15. 8. – 21. 8. za 1 232 Kč

Ubytování

Bydlet můžete přímo v srdci Mallorky v tomto nádherném hotelu za 1 013 Kč/os./noc. s venkovním posezením a zázemím pro grilování. Další pohodlný apartmán najdete v tomto hotelu přímo v klášteře San Salvador za 792 Kč/os./noc, kde si vychutnáte komfort a bohatou historii.

Kolem ostrova

Po příletu na letišti si půjčte na celou dobu pobytu vůz, s nímž se dostanete všude snadno. Mrkněte do našeho srovnávače.

Jak do Berlína

Do Berlína se dostanete s autobusem Flixbus za cca 500 Kč/směr anebo se žlutým autobusem Regiojet za 390 Kč/směr. Pohodlnou jízdu vlakem vám nabízejí také ČD od 362 Kč/směr. Jestli máte rádi komfort vlastního auta, vyjde to ve více lidech finančně nejlevněji.

Náhled letenky z Berlína na Mallorcu za 1 151 Kč

Mallorca z Berlína za 1 151 Kč

guest
5 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Iveta

Dobrý den, za miminko do roka se platí Infant fee 25 E? Nebo něco zadávám špatně?

Iveta

To je nápad! Moc děkuju 🙂

Tereza

Ahoj,
řeším půjčení auta na Mallorce a hledala jsem přes Ryanair od kterého mám letenky. Zpět z Mallorcy to letí brzo ráno, takže auto je potřeba vrátit asi ve 4 ráno. I přesto mi to našlo auto od Enterprise, kteří mají otevírací dobu až od 7. Nevíte, jak se řeší vrácení mimo otevírací dobu?
Díky

Zuzka

Ahoj Terezo,
budeme velmi rádi, když si auto pořídíte přes zaletsi.cz/autopujcovna, autopůjčovna pravděpodobně bude mít v tu dobu zavřeno. Auto se v tomto případě vrací zaparkováním na parkoviště autopůjčovny a klíčky je potřeba hodit do schránky s označením dropbox. Doporučuju si auto nafotit.
Hezký den
Zuzka

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)