Mallorca – Wizzair/Ryanair/Easyjet – 2173 Kč
10.4.2012

Mallorca – Wizzair/Ryanair/Easyjet – 2173 Kč

O této nabídce

Jen těžko je možné si představit, že se podaří sehnat letenky z Prahy na Mallorcu v největší sezoně jenom za 2173 Kč. Na tuto cenu se dostanete v termínu 25.6. – 4.7. při kombinaci letů s Wizzairem, Ryanairem a Easyjetem.

Konkrétně tedy letenky koupíte takto:

Cesta tam:

25.6. let Praha – Eindhoven – Wizzair
25.6. let Eindhoven – Palma de Mallorca – Ryanair

Cesta zpět:

4.7. let Palma – Řím – Easyjet
4.7. let Řím – Praha – Wizzair

Při platbě Mastercard Prepaid, využití členství Xclusive Clubu a cestě 2 osob je možné se dostat na celkovou částku 2173 Kč včetně všech poplatků. V případě, že členy nejste a kartu nemáte, zaplatíte o několik stokorun více.

Ubytování na Mallorce je levné a v apartmánu u moře je i v létě možné sehnat ubytování už od 300 Kč za noc.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“false“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“false“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Mallorca{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)