Mallorca během srpna z Prahy
15.7.2021

Mallorca během srpna z Prahy

898

O této nabídce

Mallorca pod tisícovku tam a zpět? A v létě? Je to tak! S Ryanairem se můžete na tenhle španělský ostrov vydat z Prahy v termínu 11. srpna s návratem 18. srpna. Rezervuj tento termín>> Letenek je za tuhle cenu pár, takže kdo dřív přijde, ten letí za litra k moři. O pár korun dráž pak vychází i více termínů.

Jaké jsou vstupní podmínky? Pro očkované – cestou tam vyplněný španělský formulář https://www.spth.gob.es/ a cestou zpět příjezdový formulář prijezdovyformular.cz. Pokud nejste očkovaní, tak cestou tam test nebo doklad o prodělání nemoci, cestou zpět test před odletem, 5 dní karanténa a potom PCR test. Pozor, každý týden se to může změnit.

Proč letět na Mallorcu?

Mallorca je španělskou perlou na mapě odpočinkových destinací. Zlaté písky pozvolně klesající do tyrkysových vod Středozemního moře a pláže stíněné listy palem vás na chvilku přenesou do tropického ráje. Aquaparky plné prudkých skluzavek a zakroucených tobogánů se postarají o zábavu dětí i dospělých a noční kluby vás rozhoupou v rytmech vášně. Vydejte se také za památkami anebo v Palmě sedněte do historického vláčku směr půvabné městečko Sóller, trasa vede přes nesčetně mostů a tunelů pohořím a výhledy jsou opravdu romantické.

Ubytování na Mallorce

Na zmiňovaný termín 11. srpna – 18. srpna mrkněte na tohle ubytko přímo na pláži. Dobrou alternativou jinak bude AirBnB.

Půjčení káry

Určitě si po příletu půjčte auto, abyste byli plně mobilní a mohli tak vyrazit třeba do nádherného Sólleru. Mrkněte do našeho srovnávače půjčoven.

Náhled letenky za 898 Kč z Prahy na Mallorcu a zpět

Mallorca během srpna z Prahy

 

 


Bude se hodit

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)