Mallorca v létě z Berlína za 1 135 Kč
9.3.2018

Mallorca v létě

1135

O této nabídce

Vydejte se začátkem letní sezóny na Mallorcu a vychutnejte si španělský klid a pohodičku ve stínu palem na největším z Baleárský ostrovů.

Prohlédněte si palác Almudaina a ve vnitrozemí ostrova se podívejte na největší umělecký poklad ve městečku Binissalem, a to budovy a vinné sklepy z místního kamene. Jestli vás láká okolí a příroda, objevte kouzlo horských vesniček Formalutx a Biniaraix anebo si naplánujte trek v horách u Solleru. Pěknou podívanou zažijte v Jeskyních de Campanet, které jsou jedny z nejmenších, ale také jedny z nejvelkolepějších na ostrově. Na konci prochozeného dne dejte nohy nahoru a osvěžte se skvělý španělským vínem a pochutnejte si na tapas. Další den vyrazte na jižní pobřeží za koupačkou a zábavou.

Zaleťte si na ostrov tisících podob třeba v termínu 9. 6. – 14. 6. od 1 135 Kč. >> REZERVUJ PŘÍKLAD ZDE

 • Rezervujte: přímo přes web EasyJetu
 • Zavazadla: kabinové o rozměrech 56 x 45 x 25 cm, bez omezení hmotnosti
 • Dostupnost: nejlevněji červen 2018
 • Termíny:
  • 9. 6. – 14. 6. za 1 135 Kč
  • 17. 6. – 22. 6. za 1 225 Kč 
  • 20. 6. – 28. 6. za 1 277 Kč
  • 26. 6. – 6. 7. za 1 187 Kč

TIP: Cena je vždy za osobu, pokud pojedou aspoň dva cestovatelé. Pokud Vás poletí více, cena bude ještě nižší.

Ubytování

Ubytování je na začátek sezóny už dost vyrezervované. Doporučujeme tento hotel za 526 Kč/os./noc. u pláže anebo velmi dobře vychází tento hotel jenom 3 minuty od pláže za 1 106 Kč/os./noc se snídani v ceně.

Kolem ostrova

Po příletu na letišti si půjčte na celou dobu pobytu vůz, s kterým se dotanete všude snadno. Mrkněte do našeho srovnávače.

Jak do Berlína

Do Berlína se dostanete s autobusem Flixbus nebo se žlutým autobusem Regiojet. Jestli máte rádi komfort vlastního auta, vyjde to ve čtyřech lidech finančně nejlevněji.

Náhled letenky z Berlína na Mallorcu za 1 135 Kč/os.

Mallorca v létě z Berlína za 1 135 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)