Mallorca v červnu – 3175 Kč
13.2.2015

Mallorca v červnu

O této nabídce

Kromě včerejší Ibizy za 2980 Kč si můžete rovněž zaletět na jaře a na začátku léta na španělskou Mallorcu. Zpáteční letenku z Vídně (VIE) do Palmy (PMI) pořídíte za 3175 Kč. Například si tam můžete zaletět 10. června s návratem 17. června.

  • Rezervace: kalendář dostupných letenek  (kalendář vždy nabídne cenu pro 2 osoby ;-))
  • Termíny: duben – červen
  • Zavazadla v ceně: 23kg k odbavení

Ubytování na Mallorce

Na Mallorce jsme několikrát byli a dobrou zkušenost máme s tímto jednoduchým hotelem 5 minut od pláže – ideální je varianta s polopenzí. Chcete-li zakoupit luxusnější ubytování, nezapomeňte se podívat na tajné nabídky (pečlivě vyberte Mallorcu, zobrazí se vám všechny tajné nabídky z baleárských ostrovů).

Půjčení auta na Mallorce

K prohlédnutí celého ostrova doporučujeme si půjčit automobil přímo na letišti a opět ho tam vrátit před odletem. Nejlevnější nabídku můžete zjistit pomocí našeho porovnávače.  Neměli jste ještě nikdy půjčené auto? Nevadí, je to jednoduché, přečtěte si náš návod.


Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)