Mallorca v červnu – 3175 Kč
13.2.2015

Mallorca v červnu

O této nabídce

Kromě včerejší Ibizy za 2980 Kč si můžete rovněž zaletět na jaře a na začátku léta na španělskou Mallorcu. Zpáteční letenku z Vídně (VIE) do Palmy (PMI) pořídíte za 3175 Kč. Například si tam můžete zaletět 10. června s návratem 17. června.

  • Rezervace: kalendář dostupných letenek  (kalendář vždy nabídne cenu pro 2 osoby ;-))
  • Termíny: duben – červen
  • Zavazadla v ceně: 23kg k odbavení

Ubytování na Mallorce

Na Mallorce jsme několikrát byli a dobrou zkušenost máme s tímto jednoduchým hotelem 5 minut od pláže – ideální je varianta s polopenzí. Chcete-li zakoupit luxusnější ubytování, nezapomeňte se podívat na tajné nabídky (pečlivě vyberte Mallorcu, zobrazí se vám všechny tajné nabídky z baleárských ostrovů).

Půjčení auta na Mallorce

K prohlédnutí celého ostrova doporučujeme si půjčit automobil přímo na letišti a opět ho tam vrátit před odletem. Nejlevnější nabídku můžete zjistit pomocí našeho porovnávače.  Neměli jste ještě nikdy půjčené auto? Nevadí, je to jednoduché, přečtěte si náš návod.


guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)