Mallorca – Ryanair – 2 236 Kč
10.2.2013

Mallorca – Ryanair – 2 236 Kč

O této nabídce

Pro jarní úprk na Baleárské ostrovy můžete využít služeb irského Ryanairu, který nabízí zpáteční letenku na velikonoční víkend z německého Magdeburgu na data 30. března – 2. dubna za 86,98 EUR neboli 2 236 Kč. Cena je v tomto případě konečná, pokud poletíte s 10kg kabinovým zavazadlem.

Pokud nevlastníte automobil, do Magdeburgu se dostanete s dvěma přestupy vlakem a dále z hlavního nádraží na letiště autobusem za 9 EUR, který můžete rezervovat na této stránce.

Hotel kousek od pláže pořídíte za 316 Kč/os/noc.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Palma de Mallorca{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)