Mallorca – Ryanair – 2 089 Kč
13.6.2013

Mallorca – Ryanair – 2 089 Kč

O této nabídce

I o letních prázdninách nabízí Ryanair příjemné ceny letenek do Španělska. Zpáteční letenku z německého Magdeburgu pořídíte za 2089 Kč například na 6. července – 13. července. Na tuto cenu dosáhnete, pokud vám bude stačit kabinové 10kg zavazadlo.  Jak nakupovat letenky u Ryanairu bez zbytečných poplatků se dočtete v našem návodu.

Ubytování na Mallorce

Levný hotel 50 m od pláže včetně snídaně pořídíte za 461 Kč/os/noc.

Kolem Mallorcy

Půjčení auta přímo na letišti Vás vyjde na 5092 Kč, rezervujte přes tento porovnávač.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Mallorca{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)