Mallorca – Ryanair – 1362 Kč
25.5.2013

Mallorca – Ryanair – 1362 Kč

O této nabídce

Díky Ryanairu je možné podívat se na Mallorcu i v letních měsících za slušné peníze. Podmínkou však nadále zůstává odlet z některého z našich sousedních států:

odlet z Cochstedtu (Lipsko), cena 1362 Kč:

Nejlevnější cena pro odlety na Mallorcu je právě z tohoto malého městečka nedaleko Lipska. Spojení z České republiky tam rozhodně není ideální a jedinou možností cesty na letiště asi tak bude cesta autem.

Termíny:
8.6. – 15.6
11.6. – 15.6./18.6.
15.6. – 18.6.
22.6. – 25.6.

odlet z Memmingenu (Mnichov), cena 1572 Kč

Pro ty, kteří bydlí na jihozápadě ČR bude nejspíše nejpřijatelnější odlet právě z tohoto městečka nedaleko od Mnichova.

Termín:
6. – 13.6.

odlet z Katowic, cena 1965 Kč

Cesta do Katowic je z nabízených možností hlavně pro východňáky relativně nepohodlnější, za to se však při své cestě nevyhnou přestupu v Barceloně cestou tam a v Oslu cestou zpátky. Nutno dodat, že se jedná o pohodlné přestupy a nehrozí celodenní čekání na letišti.

Letenku je možné rezervovat následovně:
12.6. Katowice – Oslo (Wizzair)
12.6. Oslo – Palma (Ryanair)

17.6. Palma – Barcelona Girona (Ryanair)
17.6. Barcelona – Katowice (Ryanair)

Možností ubytování je na Mallorce celá řada, přičemž ceny se pohybují od 350 Kč za noc. Pokud nejste nároční, za 350 Kč seženete dvoulůžkový pokoj na pláži se skromném hotýlku v výbornými referencemi.

Na Mallorce máme také výborné osobní zkušenosti s půjčením auta a procestováním ostrova. Zde opravdu doporučujeme si auto aspoň na několik dní půjčit. K tomu samozřejmě můžete využít naší autopůjčovnu.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Mallorca{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)