Mallorca – Ryanair – 1 182 Kč
10.3.2012

Mallorca – Ryanair – 1 182 Kč

O této nabídce

Pro ty z Vás, pro které celodenní ležení na pláži není hlavní podmínkou dovolené, tu máme letenku s Ryanairem z Bratislavy na Mallorcu v termínu 27. – 31.3. jenom za 1182 Kč při platbě Mastercard Prepaid.

Navíc i ubytování je v této době velice levné a příjemný apartmán na jižním pobřeží se dá sehnat už za 9 EUR pro osobu na noc.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“HYBRID“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Mallorca{}4-default.png“ maptypecontrol=“false“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“false“ scrollwheelcontrol=“false“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)