Mallorca – Ryanair – 1 753 Kč
21.4.2013

Mallorca – Ryanair – 1 753 Kč

O této nabídce

I o letních prázdninách se můžete vydat s Ryanairem za rozumný peníz z německého Magdeburgu na Mallorcu. Zpáteční letenku na data 24. 8. – 31. 8. pořídíte za 1753 Kč pokud poletíte s kabinovým 10kg zavazadlem. Letenku rezervujte přímo na stránce dopravce. Na ostatní srpnové termíny pořídíte letenku za cca 2500 Kč.

Ubytování

Ubytování i o letních prázdninách kousek od pláže pořídíte za 517 Kč/os/noc.

Jak do Magdeburgu?

Mrkněte na naší kartu o tomto letišti, kde najdete i tip na levné parkování.

Jak rezervovat letenku?

Pokud jste letenku u Ryanairu ještě nikdy nekupovali, napsali jsme pro Vás návod, jak se vyvarovat skrytých poplatků.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Palma, Mallorca{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)