Mallorca – Ryanair – 1 462 Kč
8.3.2013

Mallorca – Ryanair – 1 462 Kč

O této nabídce

Z Bratislavského letiska nabízí Ryanair zajímavé ceny letenek na španělskou Mallorcu. Zpáteční letenku během dubna pořídíte již za 1 462 Kč. Jako příklad uvádíme odlet 13. dubna s návratem 16. dubna. Pokud byste chtěli být na Mallorce déle, tak poté za stejnou cenu 13. dubna a návrat 20. dubna.

Velmi kvalitní hotel včetně snídaně s balkonem a výhledem na moře pořídíte již za 275 Kč/os/noc.

Pro další výlety na Mallorce doporučujeme naší levnou autopůjčovnu, s autem na vás budou čekat při příletu vašeho letadla.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Palma de Mallorca{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)