Mallorca – Palma – Ryanair – 767 Kč
8.10.2013

Mallorca – Palma – Ryanair – 767 Kč

O této nabídce

Na konci letního letového řádu nabízí Ryanair výhodné zpáteční letenky z německého Magdeburgu (4 hodiny autem z Prahy) na Mallorcu. Letenky za 29,98 € neboli 767 Kč jsou dostupné pouze 2. listopadu – 5. listopadu. V ceně letenky je 10kg kabinové zavazadlo o rozměrech 55x40x20 cm.

Odlet z Bratislavy

Na úplně stejný termín lze letět z Bratislavy rovněž s Ryanairem za 1345 Kč.

Jak do Magdeburgu

Nejjednodušší možností je doprava autem, nicméně pokud nejste mobilní, můžete si udělat výlet vlakem do Lipska, kde přestoupíte na vlak směřující do Magdeburgu. Poté využijte autobus za 9 €, který je nutné dopředu zarezervovat.

Ubytování na Mallorce

Mimo sezónu je ubytování na Mallorce pořídíte levný hotel bez jídla za 472 Kč/os/noc, rovněž si ho můžete rezervovat s polopenzí, poté zaplatíte 902 Kč/os/noc.

Průzkum okolí

Velmi výhodné je v této době půjčení automobilu, na celé tři dny vychází včetně nulové spoluúčasti a druhého řidiče v ceně za 741 Kč, tedy za 247 Kč/den!
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Mallorca{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)