Mallorca – Oslo – Paříž – Ryanair – 1820 Kč
22.8.2013

Mallorca – Oslo – Paříž – Ryanair – 1820 Kč

O této nabídce

Nemůžete se rozhodnout, jestli pojedete na dovolenou k moři nebo radši za památkami do evropských metropolí? Nebo stále nemůžete dosáhnout kompromisu s partnerem, kaž že letos poletíte? A co třeba skloubit všechno dohromady? 🙂

Díky Ryanairu nyní můžete strávit skoro týden na Mallorce a spojit to s jedním dnem v Oslu a 2 dny v Paříži. Letenky Vás přitom nevyjdou na více než 1820 Kč. To všechno přitom v luxusním termínu v první polovině září.

Jak rezervovat letenky:

Wroclaw – Oslo Rygge (6.9.)
Oslo Rygge – Palma de Mallorca (7.9.)
Palma de Mallorca – Paris (12.9.)
Paris – Wroclaw (14.9.) (vše Ryanair)

Jak do Wroclawi:

Jednou z možností je jet do Wroclawi autobusem z Prahy, ideální je zejména Polskibus se svými 1 zl. akcemi. I mimo tyto akce je možné sehnat lístek okolo 200 Kč.

Druhou možností je cesta vlakem z Pardubic. Pokud si koupíte síťovou jízdenku Iredo, cesta Vás bude stát 170 Kč v jednom směru.

Ubytování ve všech destinacích můžete jako vždy rezervovat přes náš vyhledávač.

Na Mallorce také není od věci půjčit si na pár dní auto a ostrov trochu prozkoumat.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“10″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Palma de Mallorca{}1-default.png|Paris{}1-default.png|Oslo, Norway{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)