Mallorca na jaře – 1981 Kč
11.1.2015

Mallorca na jaře

O této nabídce

Pro nízkonákladové cestovatele tu máme jarní výlet na Mallorcu. Zpáteční letenky pořídíte za 304 PLN neboli 1981 Kč s odletem z Krakowa (KRK) do Palmy (PMI). Můžete si tam zaletět například 12. dubna s návratem 19. dubna.

  • Rezervace nejlevněji: na stránce aerolinky, do vyprodání
  • Zavazadla v ceně: velké kabinové 55 x 40 x 20 cm a malá taška o rozměrech 35x 20 x 20 cm, celkem 10 kg
  • Jak rezervovat letenku bez zbytečných poplatků: Návod

Kalendář dostupných termínů


Nenačetly se Vám kalendáře? Zde vidíte off-line náhledy termínů:

[singlepic id=263 w=160 h=120 float=center]

[singlepic id=264 w=160 h=120 float=center]

Ubytování na Mallorce

Na příkladový termín doporučujeme tento námi ověřený hotel 5 minut od pláže za 393 Kč/os/noc. U tohoto hotelu si rovněž můžete vybrat polopenzi, potom Vás hotel vyjde na stále rozumných 621 Kč/os/noc! Chcete-li zakoupit luxusnější ubytování, nezapomeňte se podívat na tajné nabídky (pečlivě vyberte Mallorcu, zobrazí se vám všechny tajné nabídky z baleárských ostrovů).

Půjčení auta na Mallorce

K prohlédnutí celého ostrova doporučujeme si půjčit automobil přímo na letišti a opět ho tam vrátit před odletem. Nejlevnější nabídku můžete zjistit pomocí našeho porovnávače.  Neměli jste ještě nikdy půjčené auto? Nevadí, je to jednoduché, přečtěte si náš návod.

Jak se dostat do Krakowa?

Pokud nepojedete automobilem, můžete využít z Ostravy Tigerexpress. který vás odveze od 349 Kč/os./cestu přímo na letiště.


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)