Mallorca, Barcelona a Kos za 259 Kč
31.5.2018

Mallorca, Barcelona a Kos

259

O této nabídce

Svět se zbláznil! Sbal si plavky a využij mega akce nové společnosti Laudamotion, která prodává červnové letenky z Vídně na Mallorcu nebo z Berlína na Kos a do Barcelony Girony za 4,99 EUR za směr, tj .celkem za 259,- Kč.

Termínů je hned několik, přičemž pro fajnšmekry tady máme jednu specialitu. Nasedni v 5 ráno ve Vídni na leta na Mallorcu a v 8 ráno už se koupej na pláži. Po celodenním koupání zase sedneš na let ve 22:30 a po půlnoci už jsi doma. Taky milujete spontánní akce? Tak na co čekáte?!

 • Rezervujte: přes stránky Ryanairu (Laudamotion nemá svůj rezervační systém)
 • Zavazadla: příruční zavazadlo 55 x 40 x 20 cm a malé příruční zavazadlo 25 x 33 x 20 cm, celkem max 10 kg
 • Dostupnost: červen 2018
 • Příklady termínů:
  • ​​​​​​​Vídeň – Mallorca
   • 12.6., 13.6. nebo 28.6. – možnost jednodenní cesty s návratem stejný den
   • 5. – 7.6.
   • 5. – 12.6.
   • 12. – 14.6.
   • 12. – 19.6.
   • 26. – 28.6.
  • Berlín – Mallorca
   • 5. – 7.6.
   • ​​​​​​​12. – 13./14.6.
   • 21. – 26.6.
  • Berlín – Kos
   • 6. – 13.6.
   • ​​​​​​​20. – 27.6.
  • Berlín – Barcelona Girona
   • ​​​​​​​6. – 7.6.
   • 7. – 13./14.6.

Ubytování

Na Mallorca, na Kosu i v Gironě můžete rezervovat ubytování pomohlně na osvědčeném bookingu.

Náhled letenky z Vídně na Mallorcu za 257 Kč

Mallorca, Barcelona a Kos za 259 Kč

guest
20 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Václav Andrejs

Hlídání levných letenek

Pepa

28.6. letíme z Tegelu na den do Palmy. Kdyby byl ještě někdo, rádi se svezeme(samozřejmě na naftu přispějeme), jinak jedeme s Flixbusem. Máte někdo zkušenosti se zelenejma ohledně nočních spojů?

Antonin

Letím to podobně, ale o dva dny dříve. 🙂 Do Berlína večerním vlakem ČD, pivko a poctivej německej kebab. Následně se dospat na letišti. Alternativa ve formě Flixu je tu samozřejmě vždy. Noční spoje fungují stejně jako ty denní – není se čeho bát!

Tonda

Michal

Jak je to nyní s letenkou a palubní vstupenkou? Stačí když ji ukážu v mobilu? Děkuji

MireK

Musíš se odbavit online a vytisknout si palubenku. U Ryanairu to potom ještě jde tak, že si můžeš palubenku stáhnout do jejich aplikace. Snad by to mělo jít i u Laudamotion…

Mirek

Jaroslav

V Evropě neznám aerolinku která by neakceptovala palubní vstupenku jen v mobilu…

Jaroslav

měl jsem samozřejmě na mysli aerolinky, se kterými se dá letět a ne okrajové společnosti s předraženými letenkami, kterými stejně nikdo nelítá. navíc bulgaria jak se dívám aspon vytiskne palubku zadarmo, takže tam je to jedno

Jarda

A do Vídně se na 05:00 hodinu dostanete jak??? Při cestě zpět je zde stejný problém. Jak se dostanete po půlnoci z Vídně? Když tak milujete spontánní akce. Rád si vás čtu, vždy se dobře pobavím. Udržujete mě být stále aktivní. Protože většinou se vaše super nabídky záhy přemění v potencionální černou můru inteligentního člověka. Tyto vaše akční letenky jsou většinou zcela neprodejné ležáky, o které Rakušan nemá žádný zájem. Ten si zaletí s TUI jak na Malorku, tak do desítek podobných destinací v denní době, kdy se má jak dostat na/z letiště domů. Samozřejmě v tom má transfer do/z hotelu, nabídnou mu stovky ubytovacích kapacit za výhodné ceny. Denně mně od nich chodí nabídky.

Jarda

Ryanair vždy na trh hodí omezený počet letenek v naprosto neatraktivní časy. Je to z důvodu, že dané lety vůbec uspokojivě neobsadí, a za druhé tento marketing ho moc nestojí. Doporučuji zabalit si řízek, po bezpečnostní prohlídce si do plastové láhve natočit vodu na WC (nebude si jí přece kupovat ) malou třetinku za 3 eura a můžete vyrazit. Na vše si u tohoto dopravce musíte připlácet. Výběr sedadla, adrenalin, zda vás ještě před vlastním nástupem do letadla nenechají zaplatit příruční zavazadlo, nemáte garantované (pouze zase za příplatek), že si příruční zavazadlo hodíte nad sedadlo apod.) To je tak, když „cesta je cíl“… řečeno s textem písně známé zpěvačky.

67Myrda

Promiňte, ale já mám dobré zkušenosti. Asi záleží na přístupu, povaze a jaké množství „černých můr“ si pustím k tělu nebo do hlavy…:-D

MireK

Jardo, letenky byly za tuto cenu během celého dne. Pokud preferujete denní časy, mohl jste si koupit letenky třeba v poledne. My jsme si pro sebe koupili letenky s maximálním využitím času na místě a každý z nás letí do jiné destinace. Je to trochu šílené, ale tak to máme rádi (a nejspíš nejsme jediní).

Pokud si raději připlatíte a letíte pohodlně s cestovkou, my vám to samozřejmě vůbec nebereme. 😉

Mirek

67Myrda

Vidíte, a já 2 letenky koupil, den předem pojedu do Vídně na kávu, vysoké se v levném hotýlku, budu dva dny u moře a po příletu po tříhodinové cestě budu doma. Mám rád tyhle akcičky, nestojí n moc, člověk se podívá, a organizované zájezdy by mi působily osypky. Každému, co jeho jest, ne?

67Myrda

vysoké se = vyspíme se 😉

Lenka

Můžete prosím prosím doporučit levný hotel ve Vídni s dobrou dostupností na letiště?

Kovis

Proč byste si měl připlácet před nástupem za příruční zavazadlo?

Rostislav Raška

Proč prezentujete letenky, které nejsou?! Vídeň -Mallorca

MireK

Když jsme to nahazovali, letenky tam byly. Teď už zpáteční letenky stojí 14 EUR, což je pořád skvělá cena, ne? 🙂

Mirek

vrchní kontrolor

Já je tam pořád vidím.

Marek

Ještě před 10 minutama byly… kupovali jsme na 13.6. a v pohodě, asi už je vyprodáno

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)