Maledivy z Prahy za 8 970 Kč
2.1.2017

Maledivy z Prahy

O této nabídce

Společnost flydubai nalila do systému letenky na Maledivy za velmi příjemné ceny. Na ostrovy v Indickém oceánu se nyní můžete vydat z Prahy již od 8 970 Kč za zpáteční letenku. Takové ceny tu nejsou každý den a proto, pokud máte v plánu na letošní jaro či léto nějakou exotickou destinaci a zároveň Vám není cizí plážové povalování a koupačky, zpozorněte. Dostupných je hned několik termínů v květnu a červnu. Routing dubajských aerolinek Vám také během cesty tam či zpět nabízí stopover v Dubaji, kdy se během zastávky vyplatí navštívit centrum této metropole a porozhlédnout se po ní.

Zaleťte si na Maledivy třeba v termínu od 9. do 19. června a vychutnejte si naplno zlatavé pláže a průzračné vody Indického oceánu.

  • Rezervujte: přímo na stránkách dopravce flydubai
  • Termíny: dostupné v tomto kalendáři
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla s limitem 20 kg a 1 ks příručního batohu či kabelky limitovaný 7 kg hmotnosti
  • Dostupnost: květen a červen 2017

Ubytování

Klasicky široká nabídka ubytování je dostupná na stránkách Bookingu, vyzkoušet však určitě můžete i server Agoda resp. použít obecnější nástroj ve formě porovnavače cen Trivago. Pokud chcete jít tzv. najisto, tak Vám doporučíme tuto pěknou tříhvězdu na ostrově Maafushi za 843 Kč/os./noc včetně snídaně. Na stejnojmenném ostrově se podívejte také na tento nádherný čtyřhvězdový hotel za 987 Kč/os./noc.

Počasí

Během května a června stoupají teploty vzduchu na tomto souostroví skoro ke 30°C a okolní Indický oceán vykazuje z dlouhodobého průměru takřka stejných teplot. Takže ať se budete koupat ve slunečních paprscích někde na pláži anebo v samotném oceánu, tak si určitě stěžovat nebudete. 🙂

Víza

Pro dovolenou na Maledivách nepotřebují čeští občané zařizovat žádná povolení ke vstupu či jiné elektronické registrace. A pokud se cestou zastavíte ve Spojených Arabských Emirátech, tak ani pro návštěvu Dubaje není potřeba žádné vízum.

Náhled letenky za 8 970 Kč z Prahy na Maledivy

Maledivy z Prahy za 8 970 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)