Maledivy z Prahy se skvělými přestupy za 12760 Kč
6.8.2016

Maledivy z Prahy se skvělými přestupy

O této nabídce

Aeroflot právě spustil velkou akci, díky níž si budete moci užít exotickou dovolenou na jednom z nejkrásnějších míst na Zemi – na Maledivách s letenkami za 12760 Kč. Jestliže plánujete romantickou cestu s partnerem, máte rádi odpočinek na pláži a potápění, Maledivy jsou určitě správná volba.

Letenky za tuto cenu jsou dostupné na období od září do prosince, tedy hlavně na začátek sezóny, kdy je zde méně turistů, nižší ceny a přitom již většinou krásné počasí! Velkou výhodou letu s Aeroflotem je délka přestupu kolem 1:30 hod., takže na cestě strávíte jen naprosté minimum času.

[highlightbg]

  • Rezervace: v tomto vyhledávači
  • Cestovní období: odlety do 30.11. s návratem nejpozději do 22.12.
  • Zavazadlo: v ceně odbavené zavazadlo 23 kg
  • Příklady termínů:

[/highlightbg]

Ubytování

V průběhu 10 – 12 denní dovolené doporučujeme nezůstávat stále na jednom místě a podívat se alespoň na 3 různé ostrovy, protože každý z nich nabízí trochu něco jiného.

Ubytování si můžete rezervovat na osvědčeném bookingu, kde nyní naleznete 4 hvězdičkový dobře hodnocený hotel na Maafushi Seven Corals se snídaní jen za 700 Kč na os. a noc. Tento hotel je nyní ve 40 % slevě!

V případě, že nechcete strávit dovolenou na jednom místě a rádi byste svůj plán s někým rádi zkonzultovali, doporučujeme vám podívat se na stránky www.otherwayholiday.com, které provozuje sympatická Češka Lucie, která se na Maledivy vdala, již mnoho let zde žije, a proto Vám dokáže sehnat vše, na co jen pomyslíte. Ráda vám zajistí především ubytování, přejezdy mezi ostrovy nebo třeba půjčení plachetnice, to vše navíc často za výrazně nižší cenu, než najdete v rezervačních systémech. Jestliže jí do e-mailu napíšete, že jste se o ní dozvěděli na zaletsi, dostanete prý i nějakou hezkou slevu. 😉

Víza

Pro pobyt do 30 dnů není potřeba vízum.

Doprava po Maledivách

Z letiště se do hlavního města Male dostanete lodí za 1 USD.

Po příjezdu z letiště je potřeba projet hlavní město Male a pokračovat lodí na některý další ostrov. Cesta městem je nejlepší taxíkem, který zde není drahý a cesta tak vyjde zhruba na 4 USD. Dopravu na další ostrovy pořídíte také už za jednotky dolarů (záleží na vzdálenosti tohoto ostrova od Male). Jízdenka na Maafushi vyjde na 2 USD v každém směru, nicméně pokud chcete využít kvalitnější a rychlejší speedboat, iCom vás tam dopraví za 20 USD.

 

Maledivy z Prahy se skvělými přestupy za 12760 Kč

 

Maledivy z Prahy se skvělými přestupy za 12760 Kč

 

Maledivy z Prahy se skvělými přestupy za 12760 Kč

 

Maledivy z Prahy se skvělými přestupy za 12760 Kč

 

Maledivy z Prahy se skvělými přestupy za 12760 Kč


guest
5 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Marek

dobry den,

je nutne vybavit tranzitne viza v pripade variantu leteniek cez moskvu ?

Jana Kabátková

Dobrý den, myslíte si že hodina a půl je na přestup v Moskvě dostatečná? Nemám s tímto zkušenost… Děkuji za radu!

jana

Mno, eura zpět za zpožděný let? To je úspěch, to mi nikdo nikde nenabídl….a že se to protáhlo z Chicaga do Londýna. Jana

Jajik

Dobrý den, čas přestupu je dostatečný. Jen je lepší mít pouze příruční zavazadlo, pze se může stát, že neodleti s Vámi. My jsme letěli s aeroflotem a velká spokojenost. Měli jsme zpoždění letadla o více hodin a dostali jsme na letišti jako kompenzaci poukaz na jídlo do restaurace.

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)